Обращение партийного актива Николаевской области

Партийный актив Николаевской области ВО «Батьківщина», написал письмо на имя лидера партии Юлии Тимошенко в котором рассказали, что партийная структура в области практически исчезла…

Об этом идет речь в письме, подписанном руководителем Николаевской областной общественной организации «Добра надія», член ВО «Батьківщина» Надежда Кулинич.

Миколаївська міська партійна організація.

Шановні Юля Володимирівна, та члени політради ВО «Батьківщина»!

Звертається до вас партійний актив Миколаївської області, якому не байдужа доля партії.

В Миколаївській області на теперішній час, партійна організація ВО «Батьківщина» знаходиться на самому низькому рівні з часів її шістнадцятирічного існування. Практично ні один партійний офіс в районах та містах області не функціонує. Заборгованість за приміщення та засоби електронного зв’язку — від семи  та більше місяців, необхідного обладнання для роботи партійних офісів немає (комп’ютери, принтери, ксерокси та ін.). Протягом цього року звільнено чи пішли самостійно більш ніж 70% керівного складу. Колись єдиний, дружній колектив ВО «Батьківщина» сьогодні розпорошений, погруз в склоки та обопільне звинувачення між обласним та районним керівництвом.

Навіть  в самі важкі часи, коли над нашим лідером Ю.Тимошенко велись ганебні судовища, ми стійко підтримували лідера і один одного. За  власні кошти збирали однодумців на Майданах, їздили до Печерського суду, Качанівській колонії, відчували себе непереможними. А в цьому році  лише один раз,  й то не в повному складі, відбулась нарада на якій ми побачили один одного в очі.

Відповідальність за таку «організацію» роботи повністю покладається на керівника Соколова, та його  заступника Альохіна. Практично на протязі останніх восьми — дев’яти місяців Соколов був відсутній та приїздив два – три  рази на декілька годин. Пояснюючи свою зайнятись особистим дорученням Ю.Тимошенко в організації комерційних проектів за кордоном для її доньки Євгенії та зятя Артура. Під час відсутності Соколова «смотрящим» в партії призначений  Альохін. Який «сумлінно» знищував активних членів партії, керівників районних партійних організації, які були не згодні з їхньою організацією роботи. Водночас, за весь період ні Соколов ні Альохін не спромоглися відвідати та прийняти участь у роботі міських партійних організацій і більшої половини районних партійних організацій області. Рядові члени партії не знають  і ніколи не бачили їх в обличчя. На тих членів партії, які мали свою особисту думку по організації роботи та не мовчали про факти фінансових зловживань під час виборів 2014р.,  Соколовим та Альохіним  було організоване цькування , і в кінцевому результаті  — виключення з партії:  Грігорян, Голубова, Шаматюк, Колотюк та ін. Хто наступні в цій черзі ……?  Соколов та Альохін мають на меті задурити голови активу с ціллю пересварити всіх між собою, щоб не уможливити формування прозорих списків кандидатів у депутати обласної та міських рад. Соколов постійно підкреслює  в присутності активу особисту підтримку його зі сторони Ю.Тимошенко, її доньки Євгенії, та зятя Артура. Цю підтримку він демонструє постійними телефонними розмовами в присутності однопартійців. Він вважає що така підтримка дає йому право на зневажливе відношення до інших лідерів партії ВО «Батьківщина». Прикладом цього можна вважати різке висловлювання на адресу Кужель О.В., звинувачуючи її в пасивній діяльності по відношенню до Миколаївській області.(не надаючи статусу помічника народного депутата активістам області), небажання приїздити в область для особистої підтримки керівника області, та дорікає її сестру про нібито підтримку Путіна відносно анексії Криму. Стосовно Кожемякіна, звинувачуючи його в КГБістському минулому та шпіонажу за однопартійцями.  Також, заступник Альохін з великою неповагою висловлюється щодо членів секретаріату партії (Кириленко, Олійник, Підгорний, Шага ), звинувачуючи їх в некомпетентності та Бендеровською просоченістю.

Такі дії призводять до розгубленості серед членів партії, зневіру в її лідерів, що сприяє зниженню рейтингів ВО «Батьківщина» і свідчать, що Соколову та Альохіну не потрібна сильна партійна організація, яка  построєна на демократичних засадах   підтримки, взаємодопомоги, відкритості, взаємоповаги. Утворюючи видимість роботи, в надії що популярнісь лідера Ю.Тимошенко зможе «витягнути» рейтинг ВО «Батьківщина» на Миколаївщині,  йде суцільний обман уявними, неіснуючими білбордами, випуску бюлетенів по 10 тис.екз., а звітується як про 50 тис.екз., заміну чи установку неіснуючих лічильників і т.д.

Таким антуражем Соколов та Альохін намагаються получити фінансову підтримку, тим самим включаючи до списків у кандидати людей не маючих нічого спільного з партією.

Тому ми вирішили висловити недовіру Соколову як керівнику, та Альохіну як заступнику МПО ВО «Батьківщина».

Нашу думку поділяє чотирнадцять партійних організацій Миколаївщини, із них сім партійних організації ВО «Батьківщина» мають намір вийти зі складу партії, якщо керівництвом не будуть прийняті термінові міри.

Ми також звертаємось за підтримкою до тих керівників ВО «Батькіщина», які ще не висловили свою думку.

 

З повагою, Голова ініціативної групи, керівник Миколаївської Обласної Громадської  Організації «Добра надія», представник від

Миколаївської області до УВКР, 

активний   член партії ВО «Батьківщина»,

у 2009р. нагороджена грамотою від Ю.Тимошенко,

 у 2015р. нагороджена іменним годинником від

ВО «Батьківщина»                                                                  

Кулініч Надія Миколаївна

моб. 094 94 412 56