Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Федерація футболу міста Южноукраїнська

12318, 19 листопада 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

ДПЕС Южноукраїнськ

2

2

0

0

115

6

2

ПАТ Николаевгаз Вознесенськ

4

2

0

2

14-15

6

3

Доманівка Доманівка

2

1

0

1

12-7

3

4

Автолокомотив Южноукраїнськ

1

1

0

0

5-1

3

5

Олександрівка Олександрівка

2

1

0

1

11-12

3

6

ГрОМ Веселиново

4

1

0

3

11-22

3

7

Рятівник Южноукраїнськ

1

0

0

1

2-4

0

8

Все для даху Первомайськ

0

0

0

0

0-0

0

9

Ю — 35 Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

«Автолокомотив» — «Миколаївгаз» — 5:1 (Бельдиян -2, Недяк, Кузьо – Кібиш); «Миколаївгаз» — «Олександрівка» — 5:6 (Вагин В. — 2, Шевченко Д., Лаврух, Солоненко в/в – Солоненко. — 2, Запорожан, Петрусенко, Якушевич — 2); «Олександрівка» — ДПЕС — 5:7 (Запорожан — 3,

Олянишие — 2 – Лісовський, Овчар, Червоний — 2, Лупан, Тамразян, Кісільов Вад.); «Доманівка» -«ГрОМ» — 3:5 (Панчук, Латій Є., Дорош – Безуханич О. — 2, Виборний, Цурка — 2); «ГрОМ» -«Доманівка» — 2:9 (Безуханич О. – Панчук — 3, Латій Є., Підойма — 3, Кісільов Вол., шестов

Бомбардири:  Шевченко Д. (ПАТ «Миколаївгаз») — 5, Вагин (ПАТ «Миколаївгаз») — 5, Панчук («Доманівка») — 4, Запорожан («Олександрівка») — 4, Безуханич О. («ГрОМ») — 4,

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

4

3

0

1

15-13

9

2

ТВТ Южноукраїнськ

3

2

1

0

13-8

7

3

Арсенал Вознесенськ

2

2

0

0

12-9

6

4

ДЮСШ Доманівка

2

1

1

0

5-2

4

5

Олімп Южноукраїнськ

3

1

0

2

9-10

3

6

Трикрати Вознесенський р-н

2

0

1

1

5-7

1

7

ДЮСШ Веселиново

2

0

1

1

2-5

1

8

Куйбишево Н. Марївка

4

0

0

4

13-20

0

9

СПрАТ- Україна Доманівській р-н

0

0

0

0

0-0

0

10

КБК-1 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

«Олімп» — «Таборівка» — 3:4 (Лавринчук, Ярошенко, Цисарук – Жерченко — 2, Сандул — 2); «Таборівка» — ТВТ — 3:6 (Ковальський, Сандул -2 – Карой в/в, Шевченко В. — 3, Байталенко — 2); «Куйбишево» — «Арсенал» — 6:7 (Чеканов, Сінкевич В. — 4, Калініченко – Штибель — 2, Панчул — 2, Дроздов — 2, Руруца); «Арсенал» — «Куйбишево» — 5:3 (Панчул — 2, Чернега — 3 – Агарков, Чеканов — 2); ДЮСШ ДоманівкаДЮСШ Веселиново — 2:2 (Шестов — 2 – Пантинев, Петрів О.); ДЮСШ ВеселиновоДЮСШ Доманівка — 0:3 (тех., за команду ВДЮСШ грав вилучений гравець та три гравця з вищої ліги)

Бомбардири: Шевченко В. (ТВТ) 7, Жерченко («Таборівка») — 6, Сандул («Таборівка») — 5,

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Тинь Южноукраїнськ

2

2

0

0

19-7

6

2

Арбузинка Арбузинка

2

2

0

0

9-5

6

3

Воєводське Воєводське

2

2

0

0

9-6

6

4

Легіон Южноукраїнськ

3

1

1

1

14-8

4

5

Мікс Вознесенськ

2

1

1

0

8-6

4

6

Садове Арбузинський р-н

2

0

0

2

5-9

0

7

Семенівка Арбузинський р-н

2

0

0

2

6-9

0

8

Богданівка Богданівка

1

0

0

1

0-8

0

9

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

2

0

0

2

7-19

0

10

КБК-2 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

11

Рятівник-2 Братське

0

0

0

0

0-0

0

«Зірка» — «Тинь» — 4:6 (Красніков, Юрченко С. -2, Вальорний – Нікітін — 3, Міронов О. — 2, Ярохович); «Тинь» — «Зірка» — 13:3 (Нікітін — 6, Грушаннський — 3, Коріков, Бойко Ю., Міронов О., Ярохович); «Семенівка» — «Воєводське» — 3:5 (Казімір -2, Коцюр – Шерстюк, Подгорний — 2, Даревський К., Фокин); «Арбузинка» — «Садове» — 4:3 (Васильєв, Волошин, Тумачевський, Висоцький – Сидорчук, Дяченко Є.); «Воєводське» — «Семенівка» — 4:3 (Сінявський Ю, Шерстюк, Даревський, Фокин – Бойко О., Євдокимов, Коцюр); «Садове» — «Арбузинка» — 2:5 (Дяченко Є., Єрмак – Васильєв, Іонов, Шарата Т., Тумачевський, Пигида)

Бомбардири: Нікітін («Тинь») — 9, Джоєв («Мікс») — 4, Духанин («Легіон») — 4 

Наступні ігри 26 листопада з 14.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».