Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

9, 10 грудня 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 Все для даху  Первомайськ 6 6 0 0 43-22 18
2 Автолокомотив  Южноукраїнськ 4 4 0 0 18-5 12
3 ДПЕС  Южноукраїнськ 4 2 0 2 14-12 6
4 Олександрівка  Олександрівка 4 2 0 2 16-18 6
5 Доманівка  Доманівка 4 2 0 2 23-18 6
6 ПАТ Николаевгаз Вознесенськ 6 2 0 4 23-37 6
7 ГрОМ  Веселиново 4 1 0 3 11-22 3
8 Рятівник  Южноукраїнськ 2 0 0 2 6-10 0
9 Ю — 35  Южноукраїнськ 4 0 0 4 16-26 0

 

«Олександрівка» — «Автолокомотив» — 0:3 (Халаїм, Удова, Кокол); «Олександрівка» — «Ю-35» — 5:3 (Солоненко, Запорожан, Кузнецов, Сидонин-2 – Спотар І, Гречаний-2); «Автолокомотив» — «Доманівка» — 6:2 (Халаїм, Кокол, Кузьо, Удова, Недяк, Сапай – Панчук, Кісільов Вол.); «Доманівка» — «Ю-35» — 9:5 (Латій Є., Підойма-3, Панчук-5 – Новицький, Курбатов Є.-3, Елістратов); «Миколаївгаз» — «Все для даху» — 4:14 (Шевченко Д.-2, Карпов В., Карпов Влад. –Резнічек-2, Багнюк-2, Зайко-4, Доценко, Федорченко, Клімко-2, Щербина-2); «Все для даху» -«Миколаївгаз» — 8:5 (Зайко-2, Доценко, Федорченко-2, Клімко-2, Щербина – Осадчий-2, КарповВ., Лаврух-2)

 

             Бомбардири: Зайко («Все для даху») — 14, Панчук («Доманівка») — 10, Клімко («Все для даху») — 8                      Гречаний («Ю-35») — 7, Шевченко Д. (ПАТ «Миколаївгаз») — 7

         

Перша ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 Таборівка Вознесенський р-н 6 5 0 1 24-18 15
2 Арсенал Вознесенськ 4 4 0 0 29-15 12
3 ТВТ Южноукраїнськ 4 3 1 0 15-8 10
4 Трикрати Вознесенський р-н 6 2 2 2 29-18 8
5 КБК-1 Прибужжя 4 2 1 1 14-20 7
6 Олімп  Южноукраїнськ 4 2 0 2 14-12 6
7 ДЮСШ Доманівка 4 1 1 2 10-11 4
8 ДЮСШ-Аграрник Веселиново 4 1 1 2 9-13 4
9 Куйбишево  Н. Марївка 6 0 0 6 15-27 0
10 СПрАТ- Україна  Доманівській р-н 4 0 0 4 10-27 0


«Трикрати» — ДЮСШ-Аграрник — 6:3 (Народовий Вол.-2, Мельниченко-2, Гілка, Ковальчук – Ляхов

  2, Волощук); ДЮСШ-Аграрник — «Трикрати» — 4:2 (Лобанов, Петрів С, Петрів О., Майхрич –

    Прокопенко, Горохов); «Олімп» — «Куйбишево» — 5:2 (Курбатов К., Замкивський-2, Лапін-2 –Хомченко, Плотніков); «Куйбишево» — ТВТ — 0:2 (Смук, Шевченко В.); «Таборівка» — ДЮСШ Доманівка — 5:2 (Жерченко-2, Ковальський, Сандул-2 – Гук, Шитов О.); ДЮСШ Доманівка — «Таборівка» — 3:4 (Деревянко О., Гук, Демянівський – Жерченко, Ковальський, Народовий Віт., Забродський);

 

   Бомбардири:  Панчул («Арсенал») — 9, Жерченко («Таборівка») — 9, Народовий В. («Трикрати») — 8, Шевченко В. (ТВТ) — 8

                         

                                                                      Друга ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 Тинь  Южноукраїнськ 5 5 0 0 48-10 15
2 Мікс  Вознесенськ 6 4 1 1 33-19 13
3 Воєводське  Воєводське 4 4 0 0 22-8 12
4 Рятівник-2 Братське 4 4 0 0 19-14 12
5 Семенівка Арбузинський р-н 6 3 0 3 27-18 9
6 Легіон Южноукраїнськ 4 2 1 1 23-12 7
7 Арбузинка Арбузинка 4 2 0 2 14-13 6
8 Садове Арбузинський р-н 4 0 0 4 6-21 0
9 КБК-2 Прибужжя 4 0 0 4 11-25 0
10 Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н 4 0 0 4 11-36 0
11 Богданівка Богданівка 5 0 0 5 7-45 0
12 ЕРП Южноукраїнськ 0 0 0 0 0-0 0


«Рятівник-2» — «Арбузинка» — 4:3 (Гобидзашвілі, Васьковський-3 – Васильєв-3); «Арбузинка»

   «Рятівник-2» — 2:4 (Васильєв, Поплавський – Гобидзашвілі-2, Васьковський-2); «Семенівка» —

   «Садове» — 8:0 (Бойко О.-2. Євдокімов, Коцюр-3, Піскун, Алексійчук); «Садове» — «Семенівка» — 1:4 (Дяченко, Левченко в/в – Євдокімов-2, Івченко); «Тинь» — «Богданівка» — 9:1 (Грушанський, Патраман, Нікітін-5, Кривицький, Літвінов – Янович); «Богданівка» — «Тинь» — 1:14 (Кравчук М. –Патраман, Міронов-3, Нікітін-3, Грушанський-2, Богатирьов, Кривицький-2., Денисенко-2); «Мікс» — «Зірка» — 6:2 (Кіфа-2, Чередніченко-2, Джоєв, Мазур – Юрченко, Вальорний); «Зірка» — «Мікс» — 2:11 (Вальорний, Красніков – Кіфа-2, Джоєв-5, Чередниченко-3, Мазур)

    

Бомбардири:  Нікітін («Тинь») — 17, Чередниченко («Мікс») — 9, Васьковський («Рятівник-2») — 7,

                         Міронов О. («Тинь») — 7

                                              Наступні ігри 16 грудня  з 9.00

                           Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».