Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

16 грудня 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Все для даху Первомайськ

6

6

0

0

43-22

18

2

Автолокомотив Южноукраїнськ

4

4

0

0

18-5

12

3

ДПЕС Южноукраїнськ

4

2

0

2

1412

6

4

Олександрівка Олександрівка

4

2

0

2

16-18

6

5

Доманівка Доманівка

4

2

0

2

23-18

6

6

ПАТ Николаевгаз Вознесенськ

6

2

0

4

23-37

6

7

ГрОМ Веселиново

4

1

0

3

11-22

3

8

Рятівник Южноукраїнськ

2

0

0

2

6-10

0

9

Ю — 35 Южноукраїнськ

4

0

0

4

16-26

0

Бомбардири: Зайко («Все для даху») — 14, Панчук («Доманівка») — 10, Клімко («Все для даху») — 8 Гречаний («Ю-35») — 7, Шевченко Д. (ПАТ «Миколаївгаз») — 7

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

ТВТ Южноукраїнськ

6

5

1

0

23-13

16

2

Таборівка Вознесенський р-н

6

5

0

1

24-18

15

3

Арсенал Вознесенськ

6

4

0

2

35-25

12

4

ДЮСШ Доманівка

6

3

1

2

23-17

10

5

КБК-1 Прибужжя

6

3

1

2

21-29

10

6

Трикрати Вознесенський р-н

6

2

2

2

29-18

8

7

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

6

2

1

3

18-20

7

8

Олімп Южноукраїнськ

4

2

0

2

14-12

6

9

Куйбишево Н. Марївка

6

0

0

6

15-27

0

10

СПрАТ- Україна Доманівській р-н

6

0

0

6

15-38

0

«СПрАТ- Україна» — ТВТ — 2:4 (Гонтарук, Оныщак І. – Смук-2, Павлов, Шевченко В.); КБК — ДЮСШ-Аграрник 3:9 (Гунівенко-2, Івашко – Ляхов, Лисенко, Майхрич-2, Ковтун І.-2, Волощук, Ємельянов); ДЮСШ Доманівка — «СПрАТ- Україна» — 7:3 (Деревянко О., Гук С., Деревянко Д., Дєєв, Дорош, Сільчук, Макаренко – Гонтарук-2, Кушнір); ДЮСШ-Аграрник КБК — 0:4 (Лисенко в/в – Кізіма Б.-2, Глімбоцький); «Арсенал» — ДЮСШ Доманівка — 3:6 (Зайцев, Тихонов, Штибель –Деревянко О.-2, Сільчук, Деревянко Д.-2, Дорош); ТВТ — «Арсенал» — 4:3 (Павлов-2, Шевченко В.-2 – Тихонов, Панчук, Дроздов)

Бомбардири: Шевченко В. (ТВТ)  11, Панчул («Арсенал») — 10, Жерченко («Таборівка») — 9, Народовий В. («Трикрати») — 8

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Тинь Южноукраїнськ

5

5

0

0

48-10

15

2

Мікс Вознесенськ

6

4

1

1

33-19

13

3

Воєводське Воєводське

4

4

0

0

22-8

12

4

Рятівник-2 Братське

4

4

0

0

19-14

12

5

Семенівка Арбузинський р-н

6

3

0

3

27-18

9

6

Легіон Южноукраїнськ

4

2

1

1

23-12

7

7

Арбузинка Арбузинка

4

2

0

2

14-13

6

8

Садове Арбузинський р-н

4

0

0

4

6-21

0

9

КБК-2 Прибужжя

4

0

0

4

11-25

0

10

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

4

0

0

4

11-36

0

11

Богданівка Богданівка

5

0

0

5

7-45

0

12

ЕРП Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

«Зірка» — ЕРП — 1:3 (Юрченко – Шаповал, Богданов, Капинус); «Рятівник-2» — «Легіон» — 0:3 (тех.);

«Богданівка» — «Зірка» — 5:4 (Яворський-4, Зажирило – Юрченко, Усатий, Вальорний, Марянов); ЕРП — «Рятівник-2» — 3:0 (тех. команда «Рятівник-2» на гру не зявилась); КБК-2 — «Арбузинка» — 2:4 (Канцур, Глімбоцький – Васильєв, Шарата Т.-2, Слівінський); «Арбузинка» — КБК-2 — 1:2 (Слівінський – Гунівенко, Нестер); «Богданівка» — ЕРП — 3:4 (Зовтун-2, Янович – Чита, Капинус, Николенко, Аврвменко)

Бомбардири: Нікітін («Тинь») — 17, Чередниченко («Мікс») — 9, Васьковський («Рятівник-2») —7,

Міронов О. («Тинь») -7, Васильєв («Арбузинка») -7,

Наступні ігри 23 грудня з 14.00, 24 та 25 грудня з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».