Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

13, 14 січня 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Все для даху Первомайськ

12

9

1

2

66-41

28

2

Автолокомотив Южноукраїнськ

10

9

0

1

40-17

27

3

Олександрівка Олександрівка

10

5

2

3

44-34

17

4

Доманівка Доманівка

10

5

1

4

51-37

16

5

ГрОМ Веселиново

10

5

0

5

35-38

15

6

Ю — 35 Южноукраїнськ

10

3

1

6

29-38

10

7

ДПЕС Южноукраїнськ

11

3

0

8

3247

9

8

ПАТ Николаевгаз Вознесенськ

10

3

0

7

35-58

9

9

Рятівник Южноукраїнськ

9

1

1

7

28-50

4

«Доманівка» — ДПЕС — 11:2 (Панчук-2, Латій Є., Латій Д.-2, Кожевніков-2, Дорош, Славинський-3 – Лупан, Єременко) ; «Автолокомотив» — «Ю-35» — 2:1 (Кузьо, Кокол – Спотра І); «Николаевгаз» — «Доманівка» — 3:5 (шевченко Д., Карпов Влад. – Панчул-3, Латій Є, в/в Латій Д., Славинський); «Николаевгаз» — «Олександрівка» — 3:7 (Вавгін Є., Карпов Вол., Шевченко Д. – Запорожан-2, Петрусенко, Соломонов, Скляр-2, Симчук); «Олександрівка» — «Рятівник» — 6:5 (Запорожан-2, Петрусенко, Соломонов, Скляр – Гончаренко О., Бобок, Барановський, Слободян-2);

Бомбардири: Панчук («Доманівка») — 21, Зайко («Все для даху») — 14, Клімко («Все для даху») — 14, Щербина («Все для даху») — 13

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

10

9

0

1

53-30

27

2

Олімп Южноукраїнськ

12

8

0

4

48-36

24

3

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

12

7

1

4

49-34

22

4

ТВТ Южноукраїнськ

12

7

1

4

42-27

22

5

Арсенал Вознесенськ

10

6

1

3

46-37

19

6

ДЮСШ Доманівка

12

4

2

6

40-40

14

7

Куйбишево Н. Марївка

12

4

0

8

45-50

12

8

Трикрати Вознесенський р-н

10

3

2

5

40-40

11

9

КБК-1 Прибужжя

10

3

1

6

2952

10

10

СПрАТ- Україна Доманівській р-н

10

0

0

10

21-67

0

«Куйбишево» — КБК — 8:3 (Овчаренко, Антоненко, Сінкевич В., Авдєєв, Хомченко-2, Ніколаєнко-2 – Гунівенко, Канцур, Шляхов); КБК — «Куйбишево» — 3:6 (Івашко-2, Шляхов – Овчаренко, Агарков, Сінкевич В., Хомченко, Плотніков) ; «Олімп» — «ДЮСШ Доманівка» — 3:2 (Балакай-2, Абрамович – Чумаченко, Дорош); «ДЮСШ Доманівка» — «Арсенал» — 2:2 (Чумаченко, Дорош – Штибель-2); «Арсенал» — ТВТ — 3:0 (Штибель, Тихонов, Дроздов Б.); «Олімп» — «СпРАТ-Україна» — 6:1 (Курбатов К., Лапін, Стасюк, Абрамович, Лавренчук, Ярошенко – Фаюк); «СпРАТ-Україна» — «Таборівка» -3:10 (Кушнір Т., Кушнір А.-2, в/в Лавриненко – Народовий Віт., Сандул-5, Бензар С., Народовий О.-2);

«Таборівка» — ТВТ — 5:2 (Народовий Віт., Сандул-2, Ковальський-2, в/в Бензар С. – Павлов) ;

Бомбардири: Сандул («Таборівка») — 21, Шевченко В. (ТВТ)  17

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Тинь Южноукраїнськ

10

10

0

0

83-20

30

2

Арбузинка Арбузинка

12

9

0

3

56-27

27

3

Легіон Южноукраїнськ

11

8

2

1

53-18

26

4

ЕРП Южноукраїнськ

10

8

0

2

54-23

24

5

Воєводське Воєводське

8

6

0

2

32-23

18

6

Рятівник-2 Братське

12

5

1

6

46-48

16

7

Мікс Вознесенськ

10

4

1

5

46-55

13

8

КБК-2 Прибужжя

12

4

0

8

38-65

12

9

Семенівка Арбузинський р-н

10

3

0

7

32-40

9

10

Богданівка Богданівка

11

3

0

8

26-70

9

11

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

10

2

0

8

41-64

6

12

Садове Арбузинський р-н

12

0

0

12

13-67

0

КБК-2 — «Зірка» — 3:11 (Шляхов, Бесараб-2 – Марянов-2, Якіменко, Марушевський, Юрченко-2,

Красніков-4, Вальорний) ; «Зірка» — КБК-2 — 10:2 (Марянов-2, Якіменко, Марушевський, Юрченко-2,

Красніков-2, Вальорний – Гунівенко-2); «Семенівка» — «Арбузинка» — 0:4 (Тумачевський, Мицик-2,

Поплавський); «Садове» — «Легіон» — 0:4 (Духанин, Протасов, Манцуляк-2); «Арбузинка» — «Семенівка» — 11:2 (Васильєв А.-3, Волошин С.-2, Поплавський-4, Пигида – Алексейчук, Носко, в/в Носко) ; «Воєводське» — «Садове» — 2:0 (Даревський, Малаш); «Рятівник-2» — «Воєводське» — 2:3 (Слободян-2 – Даревский, Заяц, Малаш); «Мікс» — «Рятівник-2» — 5:12 (Мазур-2, Коваленко, Чередниченко, Кирилов – Буберенко-3, Димич-2, Ткалич, Ляшок-2, Слободян-4) ; ЕРП — «Мікс» — 13:2 (Чита-4, приходай-5, Шпаков, Колос, Богданов – Мазур, Кирилов)

Бомбардири: Нікітін («Тинь») — 17, Манцуляк («Легіон») — 14, Міронов О. («Тинь») — 13

Наступні ігри 20, 21 січня з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

oleksandrovich
17 Январь 2018 02:50

Олександровка Рятивник 6:5

wpDiscuz