Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

28 січня 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Все для даху  Первомайськ 12 9 1 2 66-41 28
2 Автолокомотив  Южноукраїнськ 11 9 0 2 43-21 27
3 Олександрівка  Олександрівка 12 7 2 3 52-40 23
4 Доманівка  Доманівка 12 6 2 4 63-43 20
5 ГрОМ- КУ  Веселиново 12 5 1 6 41-45 16
6 ДПЕС  Южноукраїнськ 12 4 0 8 36-50 12
7 Ю — 35  Южноукраїнськ 10 3 1 6 29-38 10
8 ПАТ Николаевгаз Вознесенськ 10 3 0 7 35-58 9
9 Рятівник  Южноукраїнськ 11 1 1 9 34-63 4

 

«ГрОМ -КУ» — «Олександрівка» — 1:2 (Лобанов – Седагін, Соломонов); «Олександрівка» — «ГрОМ -КУ» — 5:5 (Седагін-2. Запорожан-3 – Лобанов-2, Ляхов О., Виборний, Бардадим Д.)

Бомбардири: Панчук («Доманівка») — 25,  Зайко («Все для даху») — 14,

Клімко («Все для даху») -14,  Запорожан («Олександрівка») — 14                                                      

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Таборівка Вознесенський р-н 14 12 1 1 74-44 37
2 Олімп  Южноукраїнськ 14 10 0 4 59-42 30
3 ДЮСШ-Аграрник Веселиново 14 8 1 5 55-38 25
4 ТВТ Южноукраїнськ 14 7 1 6 45-34 22
5 ДЮСШ Доманівка 14 6 2 6 47-44 20
6 Арсенал Вознесенськ 12 6 1 5 50-49 19
7 Трикрати Вознесенський р-н 12 5 2 5 52-44 17
8 Куйбишево  Н. Мар’ївка 14 5 0 9 57-59 15
9 КБК-1 Прибужжя 14 3 1 10 41-74 10
10 СПрАТ- Україна  Доманівській р-н 12 0 1 11 29-81 1

КБК — «Таборівка» — 4:7 (Хоненко-2, Ширяєв-2 –Мунтян, Сандул-2, Народовий Віт., Бобрик-2,

Народовий О.); «Таборівка» — КБК — 6:3 (Мунтян, Народовий Віт.-5 – Канцур, Івашко, Ширяєв)     

Бомбардири: Сандул («Таборівка») — 23, Шевченко В. (ТВТ) — 17                

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Тинь  Южноукраїнськ 12 12 0 0 102-28 36
2 Легіон Южноукраїнськ 14 10 3 1 68-24 33
3 Арбузинка Арбузинка 14 11 0 3 66-28 33
4 ЕРП Южноукраїнськ 13 9 1 3 70-29 28
5 Воєводське  Воєводське 12 8 2 2 55-34 26
6 Рятівник-2 Братське 15 8 1 6 63-49 25
7 Семенівка Арбузинський р-н 14 6 1 7 51-46 19
8 Мікс  Вознесенськ 12 4 1 7 52-77 13
9 КБК-2 Прибужжя 14 4 0 10 44-78 12
10 Богданівка Богданівка 16 3 1 12 32-93 10
11 Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н 14 2 0 12 44-84 6
12 Садове Арбузинський р-н 16 1 0 15 21-98 3

 

«Садове» — ЕРП — 1:12 (Малишенко – Чита-7, Шпаков, Капінус, Богданов, Віжанов, Гревцов);

«Богданівка» — «Семенівка» — 1:3 (Кравчук М. – Піскун, Фесенко-2); «Рятівник-2» — «Садове» — 8:1

(Васьковський-6, Шарата А., Ляшок – Сидорчук); «Зірка» — «Рятівник-2» — 0:3 (тех.); «Семенівка» —

«Богданівка» — 2:2 (Піскун, Фесенко – Янович-2); «Богданівка» — «Рятівник-2» — 0:6 (Буберенко,

Васьковський, Шарата А.-2, Ляшок-2); ЕРП — «Воєводське» — 4:4 (Чита, Шпаков, Кпинус-2 – Телятник-

2, Подгорний-2); «Легіон» — «Зірка» — 3:0 (тех.); «Воєводське» — КБК-2 — 4:2 (Сінявський Ю., Телятник,

Подгорний-2 – Ширяєв-2);

Бомбардири:  Нікітін («Тинь») — 19, Васьковський («Рятівник-2») — 19, Кривицький («Тинь») — 17

                  

Наступні ігри 3, 4 лютого  з 9.00

 

                            Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Отправить ответ


wpDiscuz