Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

3, 4 лютого 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Все для даху Первомайськ

14

11

1

2

78-47

34

2

Автолокомотив Южноукраїнськ

13

11

0

2

4921

33

3

Олександрівка Олександрівка

12

7

2

3

52-40

23

4

Доманівка Доманівка

12

6

2

4

6343

20

5

ГрОМ- КУ Веселиново

14

5

1

8

47-57

16

6

ДПЕС Южноукраїнськ

14

5

1

8

4756

16

7

Ю — 35 Южноукраїнськ

12

3

2

7

35-49

11

8

ПАТ Николаевгаз Вознесенськ

10

3

0

7

35-58

9

9

Рятівник Южноукраїнськ

13

1

1

11

34-69

4

ДПЕС — «Ю — 35» — 3:3 (Спотар І, Ігнатьєв, Новицький – Овчар, Лисовський, Варяниця); «Автолокомотив» — «Рятівник» — 3:0 (тех.); «ГрОМ -КУ» — «Все для даху» — 3:8 (Харламов-2, Ляхов О. –Зайко-2, Клімко-5, Щербина); «Все для даху» — «ГрОМ -КУ» — 4:3 (Зайко-3, Доценко – Волощук, Ляхов О.-2); «Ю — 35» — ДПЕС — 3:8 (Спотар І., Спотар В., Смоляр – Алексеенко, Тамразян-2, Варяниця-2, Лисовський, Лупан, Кисельов Вад.); «Рятівник» — «Автолокомотив» — 0:3 (тех.)

Бомбардири: Панчук («Доманівка») — 25, Зайко («Все для даху») — 19, Клімко («Все для даху») — 19

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

16

13

2

1

82-49

41

2

Олімп Южноукраїнськ

16

11

0

5

63-45

33

3

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

16

9

1

6

58-42

28

4

ТВТ Южноукраїнськ

15

8

1

6

51-36

25

5

Трикрати Вознесенський р-н

14

6

3

5

62-50

21

6

ДЮСШ Доманівка

14

6

2

6

47-44

20

7

Арсенал Вознесенськ

14

6

2

6

55-57

20

8

Куйбишево Н. Марївка

16

5

1

10

63-69

16

9

КБК-1 Прибужжя

15

3

1

11

43-80

10

10

СПрАТ- Україна Доманівській р-н

12

0

1

11

29-81

1

ТВТ — КБК — 6:2 (Байталенко, Шишканов-2, Шевченко Віт.-3 – Гунівенко, Івашко); «Трикрати» —

«Куйбишево» — 4:0 (Народовий Вол., Прокопенко, Мельніченко, Тарасенко); «Таборівка» — «Арсенал» — 4:1 (Сандул-3, Жерченко – Карпов В.); «Куйбишево» — «Трикрати» — 6:6 (Овчаренко, Хомченко, Щукин-3, Синкевич В. –Народовий В., Шевченко Д., Горохов, Мельніченко-2, Волкович); «Арсенал» — «Таборівка» — 4:4 (Штибель, Тихонов-2, Дроздов Б. – Сандул, Народовий Віт.-2, Бобрик); «Олімп» —

«ДЮСШ -Аграрник» — 3:1 (Миронов-2, Лапин – Петрів О.); «ДЮСШ-Аграрник» — «Олімп» — 2:1 (Ляхов О., Пантелев – Курбатов М.);

Бомбардири: Сандул («Таборівка») — 27, Шевченко В. (ТВТ) — 20

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Тинь Южноукраїнськ

13

13

0

0

109-29

39

2

Легіон Южноукраїнськ

16

11

3

2

78-33

36

3

Арбузинка Арбузинка

16

11

1

4

74-38

34

4

ЕРП Южноукраїнськ

14

10

1

3

74-32

31

5

Рятівник-2 Братське

17

10

1

6

71-49

31

6

Воєводське Воєводське

14

8

3

3

62-42

27

7

Семенівка Арбузинський р-н

16

6

1

9

51-54

19

8

Мікс Вознесенськ

14

5

1

8

58-88

16

9

КБК-2 Прибужжя

15

5

0

10

47-78

15

10

Богданівка Богданівка

17

3

1

13

32-96

10

11

Садове Арбузинський р-н

18

3

0

15

28-103

9

12

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

16

2

0

14

49-91

6

«Арбузинка» — «Легіон» — 5:7 (Васильєв-2, Поплавський, Скроб, Слівінський – Заворотний,

Турумуру-2, Єременко-3, Гук В.); «Садове» — «Зірка» — 3:2 (Сидорчук, Левченко, Дяченко

Вальорний-2); «Богданівка» — КБК-2 — 0:3 (тех., за команду «Богданівка» грав дискваліфікований

гравець Янович О.); «Зірка» — «Садове» — 3:4 (Марушевський, Красніков-2 – Сидорчук-3, Єрмак);

ЕРП«Легіон» — 4:3 (Шпаков, Гревцов-3 – Мацкуляк, Турумуру, Карапузіков); «Семенівка» — «Рятівник-2» — 0:5 (Ляшок-4, Диміч); «Воєводське» — «Арбузинка» — 3:3 (Малаш, Заяц, Подгорний –Васильєв, Бугай, Слівінський); «Рятівник-2» — «Семенівка» — 3:0 (Ляшок, Гобіджішвілі-2); «Воєводське» — «Мікс» — 4:5 (Телятник-2, Заяц, Даревський – Кіфа-2, Чередниченко, Мазур, Джоєв);

«Мікс» — «Тинь» — 1:7 (Чередниченко – Літвінов, Патраман, Миронов-4, Мелега)

Бомбардири: Нікітін («Тинь») — 19, Васьковський («Рятівник-2») — 19, Кривицький («Тинь») — 17,

Васильєв («Арбузинка») — 17, Манцуляк («Легіон») — 17, Миронов («Тинь») — 17

Наступні ігри 11 лютого з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Отправить ответ


wpDiscuz