Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

11 лютого 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Все для даху Первомайськ

14

11

1

2

78-47

34

2

Автолокомотив Южноукраїнськ

13

11

0

2

4921

33

3

Олександрівка Олександрівка

12

7

2

3

52-40

23

4

Доманівка Доманівка

12

6

2

4

6343

20

5

ГрОМ- КУ Веселиново

14

5

1

8

47-57

16

6

ДПЕС Южноукраїнськ

14

5

1

8

4756

16

7

Ю — 35 Южноукраїнськ

13

3

2

8

35-50

11

8

ПАТ Николаевгаз Вознесенськ

10

3

0

7

35-58

9

9

Рятівник Южноукраїнськ

14

2

1

11

35-69

7

«Ю — 35» — «Рятівник» -0:1 (Бобок)

Бомбардири: Панчук («Доманівка») — 25, Зайко («Все для даху») — 19, Клімко («Все для даху») — 19

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

16

13

2

1

82-49

41

2

Олімп Южноукраїнськ

16

11

0

5

63-45

33

3

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

16

9

1

6

58-42

28

4

ТВТ Южноукраїнськ

15

8

1

6

51-36

25

5

Трикрати Вознесенський р-н

14

6

3

5

62-50

21

6

ДЮСШ Доманівка

14

6

2

6

47-44

20

7

Арсенал Вознесенськ

14

6

2

6

55-57

20

8

Куйбишево Н. Марївка

16

5

1

10

63-69

16

9

КБК-1 Прибужжя

15

3

1

11

43-80

10

10

СПрАТ- Україна Доманівській р-н

12

0

1

11

29-81

1

Бомбардири: Сандул («Таборівка») — 27, Шевченко В. (ТВТ) — 20

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Тинь Южноукраїнськ

14

14

0

0

115-31

42

2

Легіон Южноукраїнськ

17

12

3

2

86-34

39

3

Арбузинка Арбузинка

16

11

1

4

74-38

34

4

Рятівник-2 Братське

19

11

1

7

79-56

34

5

Воєводське Воєводське

16

10

3

3

80-43

33

6

ЕРП Южноукраїнськ

15

10

1

4

76-38

31

7

Семенівка Арбузинський р-н

18

6

2

10

53-59

20

8

КБК-2 Прибужжя

17

6

1

10

52-80

19

9

Мікс Вознесенськ

14

5

1

8

58-88

16

10

Садове Арбузинський р-н

20

4

0

16

33-116

12

11

Богданівка Богданівка

18

3

1

14

32-104

10

12

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

18

2

0

16

53-104

6

«Зірка» — «Легіон» — 1:8 (Красніков – Мацкуляк-3, Гук В.-3, Заворотній); ЕРП «Тинь» — 2:6 (Чита,

Макеєв – Грушанський-2, Кривицький, Патраман, Нікітін, Коріков); «Рятівник-2» — «Зірка» — 5:3

(Васьковський, Гобідзашвилі, Ляшок-3); «Садове» — «Рятівник-2» — 4:3 (Тамразян-4 – Ткалич,

Гобідзашвилі, Васьковський); КБК-2 — «Семенівка» — 4:1 (Ширяєв, Негура, Кізіма Б.-2 – Піскун);

«Садове» — «Воєводське» — 1-10 (Левченко – Синявський Ю.-2, Подгорний-4, Даревський-2, Заяц,

Любченко С,); «Семенівка» — КБК-2 — 1:1 (Євдокімов – Ширяєв); «Воєводське» — «Богданівка» — 8:0

(Подгорний-2. Даревський-3, Снісаренко, Заяц-2)

Бомбардири: Подгорний («Воєводське») — 22, Васьковський («Рятівник-2») — 21,

Нікітін («Тинь») — 20, Манцуляк («Легіон») — 20, Кривицький («Тинь») — 18,

Наступні ігри 17 лютого з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Отправить ответ


wpDiscuz